Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Zapraszamy do świętowania 1 Maja

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w obchodach 1 maja w Pabianicach, organizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej oraz Federację Młodych Socjaldemokratów.

Tradycyjnie już jak co rok, zaczynamy rajdem rowerowym o godzinie 9.00 spod Pomnika Bojowników o Wyzwolenie Społeczne i Narodowe, gdzie po rajdzie odbędzie się wiec.
Dla wszystkich uczestników przewidujemy poczęstunek, a dla rowerzystów losowanie upominków. Udział w rajdzie jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane udziałem w rajdzie, proszone są wysłanie zgłoszenia do 28 kwietnia 2017 r. do godziny 12.00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tutaj KARTA ZGŁOSZENIA, a tutaj REGULAMIN.

Do zobaczenia :)

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem